Okuliare

Slnečné okuliare už dávno nie sú len vecou štýlu alebo cool vzhľadu. Dnes si musíš chrániť zrak pred nebezpečným UV a IR žiarením. Navyše, či už jazdíš na korčuliach, bicykli alebo bežkách, musíš si oči chrániť pred prúdiacim vzduchom, ktorý ich môže podráždiť a znepríjemniť ti tvoj každodenný tréning.


Sú taktiež skvelým spoločníkom vo voľnom čase. Ochránia ťa taktiež pri šoférovaní alebo len tak vonku na prechádzke.


Športové varianty majú často agresívnejší vzhľad, sú lepšie aerodynamicky prepracované a často si môžeš vybrať z rôznych farebných variánt skiel, vďaka čomu ti poslúžia v každom počasí.


Fashion kategória okuliarov ťa nielenže ochráni pred nebezpečným UV žiarením, ale stane sa neodmysliteľnou súčasťou tvojho štýlu. 

 €
 €
Značka  
Veľkosť  
Farba  
Zobrazenie:
Chaya
K2
Moxi Roller Skates
Riedell Ice Skates
Rollerblade
Rookie Rollerskates
Rudy Project
Soy Luna
Pridaj sa k nám a zdielaj svoje zážitky

Korcule.com – Športový obchod nielen s korčulami

Sme tím oduševnených korčuliarov, ktorých baví to čo robia. Vyrástli sme zo špecializovaného korčuliarskeho e-shopu na poriadnu inline špeciálku, ktorá má okrem internetového obchodu so širokým výberom aj kamennú predajňu v Bratislave.

Produkty, ktoré predávame veľmi dobre poznáme, skúšame ich a preto ti tiež vieme veľmi dobre poradiť. Neváhaj sa preto na nás obrátiť.

Nájdeš u nás široký výber kolieskových korčúľ, doplnkov a výbavy na rôzne iné “kolieskové športy”.

Na svoje si u nás neprídu len korčuliari. Máme taktiež široký výber prilieb, okuliarov, oblečenia a doplnkov, vďaka čomu si u nás na svoje prídu aj ostatní.

Najnovšie z blogu KORCULE.com

Máte otázku?

Pošlite nám vaše postrehy, pripomienky a nápady na nové funkcie, ktoré nám umožnia
poskytnúť vám tie najkvalitnejšie služby. Ďakujeme.

*
*
*
*Povinné polia