16 ročná Luna vôbec nie je nadšená, keď sa jej rodičia rozhodnú presťahovať z mexického Cancúnu do Buenos Aires. Vďaka bohatému zamestnávateľovi rodičov hlavnej hrdinky sa má všetko zmeniť a Luna má nastúpiť na elitnú školu. Nie všetko ide ako po masle. Chýba jej domov, kamaráti a obzvlášť ten najlepší, Simón. 

 

V Buenos Aires ale objaví korčuliarsky klub, kde má skvelú možnosť ukázať svoj korčuliarsky a hudobný talent. Popritom spozná Matea. Ten je ale zdrojom rivality medzi Lunou a Mateovou priateľkou Ámbar. Neskôr príde do Buenos Aires aj Simón a Lunin svet sa otrasie v základoch.

 

To samozrejme nie je všetko a vo svete Soy Luna je toho oveľa viac.

 

Vďaka Lune sa ale stali dvojradové korčule opäť populárne a mnoho mladých prepadlo tomuto krásnemu športu. Aj preto sa značka  dvojradových korčúľ Chaya rozhodla v spolupráci s Disney predstaviť kolekciu Soy Luna. Nájdeš v nej korčule vo vysokej kvalite so štýlovým dizajnom. 

 

Celú ponuku našich dvojradových korčúľ nájdeš na tomto linku. 

 

 

 

SOY Luna Mexicana

 

soy

Soy Luna Mexicana - dvojradové korčule s krasokorčuliarskou topánkou - klikni sem pre otvorenie produktu na e-shope

 

Soy Luna Fiesta

Soy Luna Fiesta

Dvojradové korčule Soy Luna Fiesta - dvojradové korčule s teniskovou topánkou - klikni sem pre otvorenie produktu na e-shope

 

 

Soy Luna chrániče

soy luna chranice

                                                           Chrániče s Disney licenciou -  klikni sem pre otvorenie produktu na e-shope

 

 

Soy Luna prilba

 

 

 Soy Luna prilba

 

 

Chaya vyrába rozhodne výkonnostnejšiu časť produktov prepojených s argentínskou rozprávkou. Výrobca hračiek Giochi Preziosi sa spojil s populárnym výrobcom koieskových korčúľ Roces a predstavil svoju verziu Soy Luna licencovaných produktov. A pri korčuliach to navyše vôbec nekončí. 

 

Roces sa podieľal na výrobe niekoľkých modelov korčúľ. U nás nájdeš verziu "Professional" s o niečo kvalitnejšou topánkou a výkonnostnejšími prvkami. 

 

 

Soy Luna

Pre korčule od Rocesu klikni na tento link 

 

 

Giochi Preziosi je predovšetkým výrobca hračiek a vďaka tomu sa v ponuke objavili rôzne doplnky, ktoré potešia všetky fanúšičky mladej tínedžerky. 

 

Kolekcia obsahuje rôzne Make Up sety pre malé parádnice. 

 

Napríklad Diamond Set alebo menší Make up set. 

 

Make Up s licenciou Soy Luna

 

 

  

 

  

Soy Luna Make Up

 

 

Soy Luna Make Up

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Pre make up sety na e-shope klikni na tento link

 

Pri ""maľovátkach" to ale zďaleka nekončí.  Súčasťou kolekcie sú aj rôzne cool diáre. Jedným zo zaujímavejších produktov, takzvaný vankúš s tajomstvom alebo "Secret Pillow". Ten je doslova nabitý funkciami.  Vo vankúši je schovaný diár, je ho možné zamknúť a súčasťou je dokonca reproduktor, vďaka ktorému budú môcť malé korčuliarky počúvať svoju obľúbenú hudbu Soy Luna. 

 

Soy Luna Secret Pillow

Pre cool vankúš klikni na tento link

 

... a bonus na záver. Hudba a disney rozprávka ide jednoducho dokopy. Preto poriadne sluchátka nemôžu chýbať. Oh... a trblietky, tie na sluchátkach samozrejme nechýbajú tiež :)

Soy luna headphones

 

Pre sluchátka klikni na tento link